Skip to content

HAKKIMIZDA

konya taksi hizmetleriFirmamız tüm Konya da ticari taksi alanında 7/24 hizmet sunmaktadır. Konya taksi olarak sizleri güvenli ve en kısa rota üzerinden istediğiniz konuma ulaştırıyoruz. Sizlere kaliteli hızlı ve güvenli birticari taksi hizmeti sunmak için hizmetinizdeyiz. Bizi aradığınız anda bir size en yakın konumda ve uygun olan aracımız hemen harekete geçer.

Konya taksi durağımız, gerek müşteri memnuniyeti, gerekse sağlamış olduğu hizmet kalitesi ile alanında öncü, saygın ve bilinen bir firma profiline sahip olmuştur. Dinamik kadrosu ve yeniliklere kolay ayak uyduran teknolojik altyapısı ile sektörün seçkin firmalarından birisidir.

Konya’nın her noktasından bizlere ulaşabilir ve taksi çağırabilirsiniz. Tüm çevre ilçelere ulaşımın dışında, şehirlerarası taksi hizmeti de sunulmaktadır. Güler yüzlü personelimiz, konforlu araçlarımız ile 20 yıldan fazladır müşterilerimize Konya ticari taksi hizmet sunmaktayız.

ARAÇ FİLOMUZ

Müşteri memnuniyeti odaklı taksi hizmetimiz çerçevesinde daima  konforlu ve güvenli araçlar kullanmaktayız. Periyodik bakımlarını sürekli yaptırıyoruz ve geniş iç hacme sahip olan araçlarımızla geniş kapsamlı hizmet sunuyoruz..

KLİMA

Tüm Araçlarımız Seyahat Boyunca Rahatınız için Klimalıdır

SİGORTA

Seyahat Boyunca Tüm Yolcular Koltuk Sigortası ile Sigortalanır

BEBEK KOLTUĞU

Talep Edilmesi Durumunda Araçlarımıza Bebek Koltuğu Eklenebilmektedir.

HAVA YASTIĞI

Araçlarımızda Hem Sürücü Hem de Yolcu Hava Yastığı Bulunmaktadır.

ABS

Tüm Araçlarımızda Güvenliğiniz İçin ABS Fren Sistemi Bulunmaktadır.